• به بزرگترین فروشگاه اینترنتی گیم کنسول های کمیاب در ایران خوش آمدید,

بسمه تعالی

روند حمل و نقل کالا:
كليه سفارشاتي که در روز های شنبه تا چهارشنبه، قبل از ساعت 5 بعد از ظهر ثبت شوند (پرداخت هزینه کالا و تصویه حساب)، صبح روز بعد ارسال میگردند.
كليه سفارشاتي كه در روزهاي پنچ شنبه و جمعه ثبت ميشوند (پرداخت هزینه کالا و تصویه حساب)، صبح روز شنبه ارسال خواهند شد.
کالاهاي سفارش داده شده از جانب شما خريدار گرامي که شهرستان تشريف داريد همان روز از طريقي که شما تعيين مي کنيد که کالا هر چه سريعتر و با هزينه کمتر بدست شما برسد ارسال خواهد شد.
پست پیشتاز، پست سفارشی، پست هوایی، پست TNT و ارسال کالاهاي سفارشي شما خريدار گرامي که داخل کرمان هستيد از طريق ارسال با پيک موتوري، اژانس مي باشد.
از زمان تحويل بسته ها به مامور پست، 2 الی 4 روز کاری زمان لازم است تا بسته پستي به دست شما برسد، در برخی موارد و با توجه به نحوه فعالیت منطقه پستی شما ممکن است بسته با تاخیر بیشتری به دست شما برسد.
همچنین در بهترین حالت، ممکن است بسته های با مقصد شهر های اطراف کرمان یک روزه به دست مشتری برسد!
فروشگاه پس از ارسال بسته ها توسط پشتیبانی فروشگاه، سيستم سفارش تعيين وضعيت مي شود و کاربر پس از وارد شدن در فروشگاه در قسمت حساب کاربري امکان مشاهده آخرين وضعيت سفارش خود را دارد.
مدير سيستم به هنگام ارسال بسته به مشتري از طريق سيستم و ارسال ايميل فروشگاه خبر مي دهد.
در صورتي كه در دريافت سفارش خود با تاخير غير معقولي مواجه شديد حتما با ما تماس بگيريد و از ثبت مجددا سفارش خود جددا خودداري كنيد!

در صورتي كه در ارسال سفارش با مشكل روبه رو شده ايد با ما تماس گرفته و اطلاعات خود را به شرح زير ارسال كنيد تا سفارش توسط ما ثبت گردد:
اطلاعات مورد نياز: نام و نام خانوادگي - آدرس به تفكيك استان شهر و ... - كد پستي 10 رقمي - شماره تلفن - نام و تعداد محصولات درخواستي
 
روند بازگرداندان کالا و باز پرداخت وجه:
با توجه به ماهیت اکثر محصولات ارایه شده که بصورت سالم و تست شده میباشد.

* البته در صورتی که محصول خریداری شده دارای نقص فنی باشد بصورت رایگان تعویض خواهد شد.
* همچنین در صورتی که کالای تحویل گرفته شده توسط مشتری با کالای سفارش داده شده مغایرت داشته باشد و این اشتباه از طرف فروشگاه بوده باشد، این موضوع بدون هزینه برای مشتری قابل پیگیری و حل شدن خواهد بود (در موارد مشابه لطفا با بخش پشتیبانی تماس بگیرید.)

در صورت منصرف شدن از خرید و قبل از واریز وجح کالا لطفا با بخش پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.


با تشکر و سپاس
مدیریت فروشگاه گیم آرشیو

ادامه
بسمه تعالی

به علت مشکلات داخلی و ... فروشگاه گیم ارشیو تعطیل می باشد.
بازگشایی فروشگاه مجدد اطلاع رسانی می شود.

سبز و سربلند باشید
پشتیبانی فروشگاه گیم ارشیو
×